sales.label.learnyourpoints
על מנת להשתמש באתר האינטרנט שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, אנו ממליצים להשתמש
ב-Microsoft Internet Explorer 9x (או חדש יותר) + Google Chrome או Mozilla Firefox גם מתאימים
האדם המיותר  כרטיסים.

-

✦ האדם המיותר ✦

4,5,6,8 בינואר 2022 ✧ 20:00 ✧ נפגשים ברחבת גינת תרבות ומשם לאולם צוקר, היכל התרבות תל אביב ✧

נפתחה מכירה מוקדמת ב-159 ₪ (במקום 185 ₪)


*״מה הערך בלהשאיר משהו אחריך? תסביר לי, מי אמר שלהיות במרוץ זו בהכרח הדרך היחידה לחיות? יש עולם שלם, פתוח ואינסופי של.. כלום. כלום זוהר בשמים ריקים מתוכן ואני בתוכם, ענן חולף, משנה צורה לפי הרוח, שרק לא יפריעו לו להתפייד, פוף.״

מיצ׳ה פיגה (חצי תאנה בצוענית ושם הסוס אתו עבדה פינה באוש) הינו מיזם תרבות חדש המזמין את הקהל לחוות את עומקו של תהליך יצירה תיאטרונית ולצלול אל עולמות ההשראה, השאלות וההקשרים התרבותיים שמהם נוצרת הצגה.

בכל עונת תיאטרון של מיצ׳ה פיגה נציע לכם הצגה ש"עטופה" בסדרה של אירועים רב תחומיים, נחשוף בפניכם את תהליך המחשבה, והגשמת היצירה ונצייר עבורכם את מפת ההקשרים שמאירה את העשייה התיאטרונית באור חדש.

מיצ'ה פיגה תתקיים באולמותיו, בחצרותיו ובחלליו של היכל התרבות בתל אביב, שהעניק למיזם בית מתחילת פעילותו.

מיצ'ה פיגה תחגוג את ראשית פועלה עם אירוע רב תחומי בניהולו האמנותי של לזרוב וליוויה של פז גלינסקי, שיכלול: פרפורמנס בגינת תרבות (מול ההיכל), וידאוארט, חשיפה לעולמן של הדמויות, הפתעה קולינרית, העשרה פילוסופית, מסיבת שינה ועוד.

ההצגה "האדם המיותר", בעיבוד ובימוי של יחזקאל לזרוב לקלאסיקה הרוסית "אובלומוב" של הסופר איוואן גונצ'רוב תעמוד במרכז הארוע הראשון.

דמותו של אובלומוב בהצגה ״האדם המיותר״ מייצגת את תופעת האדישות בחיי החברה ובחיים הפרטיים. עצלנות, חוסר המעש, בטלנות וחולמנות, הם חלק מתפיסת האני מאמין של הגיבור. אובלומוב מתריס בעיקר נגד הצורך להיות אדם מעשי. הוא רוצה לקום בבוקר ולהמשיך לישון, זוהי תפיסת עולם פילוסופית שסופה כליון.

בעיבוד הנוכחי נשאלת שאלה האם יש לאדם זכות לחיות את חייו מבלי להשאיר חותם? להיות ואז לא להיות. האם היציאה מהרצף והפרישה ממעגל העבודה, מהמציאות ומחיי החברה, לגיטימיות בעולם שכולו מקדש שאיפות, מטרות והגשמות?

שחקנים: אלון פרידמן, טלי שרון, ולדימיר פרידמן, שירה נאור, גל פרידמן וגלעד קלטר.

✦ אורך האירוע – כ-3 שעות בסה"כ. האירוע כשעה וההצגה כשעה וארבעים.


אירוע מיצ'ה פיגה - "האדם המיותר":

כניסת קהל עד השעה 20:00 ליד קופות ההיכל ברחוב הוברמן.
ההצגה "האדם המיותר" תתחיל בשעה 21:00 באולם צוקר.
לפני ואחרי ההצגה יוזמן הקהל לחוות פרפורמנס, וידאו ארט, אינסטליישן, נשף ריקודים, העשרה פילוסופית, מסיבת שינה ועוד...

אמנים אורחים: רן סלוין, לילך שטיאט, תום פניני, דר׳ ג׳רמי פוגל, תאי רונה, רקדני המסלול להכשרת רקדנים- ביכורי העתים בניהולם האמנותי של אופיר דגן וניב מרינברג. 

מפיקים: יו ג’ינאי ודויד גליל. ניהול אמנותי, עיבוד ובימוי: יחזקאל לזרוב. ליווי פרויקט: פז גלינסקי. מפיקה: ריי תבור. עיצוב תאורה: יאיר ורדי. עיצוב תלבושות: אלין לזרוב. עיצוב סאונד: פליקס שפושניק. עוזרת במאי: אירנה אורלוב. צילום ועריכה: רן סלוין. גרפיקה: דניאל צוקהירה, עדי בן בצלאל, גדי צדר. חלל חזרות: "סטודיו אנקורי". שירותי תאורה והקרנה: סימול. שיווק: סער גמזו, יובל הרינג - מודוס. יחסי ציבור מיצ'ה פיגה: גלי זנדר. יחסי ציבור היכל התרבות: יונתן וולף ואור ניר -JWPR

חשוב לדעת:

- האירוע יתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות
- ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות

לפרטים נוספים