sales.label.learnyourpoints
על מנת להשתמש באתר האינטרנט שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, אנו ממליצים להשתמש
ב-Microsoft Internet Explorer 9x (או חדש יותר) + Google Chrome או Mozilla Firefox גם מתאימים
כרגע אין כרטיסים למכירה. אנא חזור בהמשך לבדיקת זמינות
אורלי פורטל אולם צוקר 17 יוני 2022 כרטיסים.


"פרלוד"  13:00 באכסדרת אולם צוקר

פקרוני فكروني Fakarouni


פקרוני הוא מחול תשוקה סוחף, ריקוד פולחן סוער, החושף מנקודת מבט מאוד אישית את הקשר בין הגוף הזמני לאהבה הנצחית, כאשר ברקע מתנגן שירה של אֻםּ כֻּלְת'וּם בהקלטה מהופעה חיה.

ביצירה זו אורלי פורטל בוחרת לראשונה, לרקוד עם גברים בליווי קולה של הזמרת והמוזיקאית אשר פילסה לעצמה דרך בעולם גברי והיתה לסמל התרבות הערבית המודרנית, מקור השראה לחופש ולביטוי נשי עוצמתי. מוזיקה ושירה נשזרים יחד בתנועה הטקסית הסוחפת של הגוף ליצירת מפגן מרתק של מיתוס התשוקה.

הנשים משמיעות את קולן, בהקלטה מימים עברו ועל הבמה בזמן אמת, מלוות את הגברים אשר אימצו אל לבם את שפת המחול הייחודית של פורטל. תרבות תנועת האגן כתנועה חברתית המחבקת מסורת ופולקלור שכל אחד ואחת מביאים עמם. גבולות המגדר מיטשטשים כאשר משחקי כוח עתיקים נבחנים לעומק ומתגבשת הגדרה חדשה של גבריות סמכותית במחול קברט וירטואוזי עכשווי.

"יצירת מחול זו היא שיר אהבה לאהבה, לכל אהוביי ומאהביי,שיר הלל ליכולת להיות אישה אוהבת שאינה תלויה באהבה."-
אורלי פורטל

אורלי פורטל כוריאוגרפית ורקדנית
רקדנית, כוריאוגרפית, מורה למחול, מטפלת בתנועה ובקול, חוקרת פולקלור מרוקאי והמפתחת של שפת מחול ייחודית המתמקדת בתנועתיות הטבעית של הגוף וביצירת תנועה המכבדת את המבנה הפיזי והנפשי. דרך היצירה מציגה פרשנות עכשווית למסורות עתיקות ומשלבת אלמנטים מן המחול המודרני העכשווי, קונטקט אימפרוביזציה, פלדנקרייז וריקודי בטן.

אנדרסון בראז רקדן
בוגר בית הספר למחול קלאסי ומודרני בלונדרינה, ברזיל, רקד בלהקת הבלט של לונדרינה ובלהקות מקצועיות בסלבדור ובסאו פאולו. בשנת 2005 נענה להזמנתו של אוהד נהרין והצטרף ללהקת המחול בת שבע, בשנת 2008 היה בין מייסדי להקת המחול מריה קונג ומטפל בשיטת אילן לב.

ארתור אסטמן רקדן
בוגר בית הספר לבלט בוורונז', רוסיה, לאחר עלייתו לישראל המשיך את לימודיו באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. רקדן, צייר ומעצב, אסטמן, הכוריאוגרף של תיאטרון קליפה, רקד עם להקת המחול הקיבוצית, ברק מרשל, להקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק ולהקת המחול מריה קונג. הגיע לגמר תוכנית הריאליטי "נולד לרקוד" ומתארח בגרסה הרוסית של התוכנית.

ארז זוהר רקדן
בוגר תיכון האקדמיה למוזיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים. יוצר רב תחומי, היה רקדן בלהקת המחול בת שבע ומאז 2012 תומך בהעלאת הפקות מקומיות ליצירות של אוהד נהרין ברחבי העולם. מורה לשפת הגאגא, מנחה סדנאות ושיעורים בארץ ובחו"ל ומטפל מוסמך בשיטת אילן לב.

צילום: ילנה זפסקי

פרלוד: עומק הדיבור
אמן: דור זליכה לוי
עומק הדיבור عمق الكلام היא עבודת סאונד חדשה שיצר האמן דור זליכה לוי. בליבה של העבודה שוכן שיר אהבה שנכתב בשתי שפות, עברית וערבית.
המלים בעברית נכתבו כתרגום של המלים בערבית, והן שומרות ביניהן על קשר מבני ומצלולי.

חשוב לדעת:

- האירוע יתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות
- ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות


לפרטים נוספים
אורלי פורטל תמונות
באפשרותך לבחור כיסא ממפת הישיבה.
הכרטיסים שלך
בחר כמות כרטיסים:
0 / 1
מצא כרטיסים
בחר סוג כרטיס
בחר כמות כרטיסים
הכרטיסים שלך
כמות הכרטיסים : 0
לא בחרת כרטיס
הכרטיסים לא הוזמנו , עדיין ניתן לשנות את בחירתך

שים לב:  אישור סופי לכרטיסים יבוצע רק לאחר התשלום.אני מאשר בזאת את הסכמתי לתנאי השימוש והגנת הפרטיות ולמדיניות העוגיות של טיקטמאסטר ישראל

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

טופס בקשה לרכישה קבוצתית

כמות כרטיסים
שם החברה
שם ושם משפחה
טלפון נייד
טלפון בעסק
דואר אלקטרוני

שים לב

  • - טופס זה הינו בקשה בלבד. הטופס אינו מהווה הבטחה לקבלת כרטיסים לאירוע.
  • - נציגנו יבחנו את פנייתך ויחזרו אליך בהקדם האפשרי.