sales.label.learnyourpoints
על מנת להשתמש באתר האינטרנט שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, אנו ממליצים להשתמש
ב-Microsoft Internet Explorer 9x (או חדש יותר) + Google Chrome או Mozilla Firefox גם מתאימים
אירוע זה הסתיים
ועידת טכנוארט 2016  מוזיאון תל אביב לאמנות 15 דצמבר 2016 כרטיסים.

TechnoArt Conference , הכנס הבינלאומי הראשון לטכנולוגיה ויצירה, ייתקיים ב15 בדצמבר במוזיאון תל אביב

-באירוע ההשקה ישתתפו יזמים, אמנים, משקיעים ואנשי הייטק מישראל ומהעולם.
-בכנס יציגו חברות טכנולוגיה בינלאומיות  MTV, I AM+, PayPal, Samsung מוצרים חדשים הנוגעים לעולמות היצירה.
-בין המשתתפים שיגיעו מחו"ל לכנס: האדריכל צ'רלס רנפרו, מעצב מוזיאון המומה בניו יורק, מפיק המוזיקה האמריקאי סטיב גרינברג, ומנהלת קרן ההשקעות של חברת Viacom הבינלאומית, סוזן קלאקסטון והאומנית הביונית הראשונה ויקטוריה מודסטה.
-מישראל ישתתפו בכנס משקיעים ובכירים בתעשייה ואמנים ניבחרים

במסגרת הכנס תציג החממה הטכנולוגית TechnoArt את המיזמים שפותחו בחממה בשנה האחרונה לקהל משקיעי הקרן.

הטכנולוגיה טרפה את חוקי המשחק של תעשיית התוכן והאומנות ושינתה את המודלים העסקיים המוכרים לנו. העידן החדש הביא עמו גל של יצירה טכנולוגיות פורצת דרך וסיפק ליוצרי התוכן דרכים חדשות לבניה והפצה של תוכן לקהלי היעד שלהם.
טכנוארט, החממה הראשונה בעולם לטכנולוגיה לאומנות משיקה אתTechnoart Conference הכנס הבינלאומי הראשון לטכנולוגיה ויצירה שיתקיים במוזיאון תל אביב ביום חמישי, ה-15 בדצמבר 2016.

בכנס יישתתפו החברות טכנולוגיות המובילות בעולם בתחומם, אנשי תוכן ומדיה נבחרים בתעשייה מישראל ומחו"ל, ומנהלי קרנות הון סיכון המשקיעות במיזמים הנוגעים בתחומים אלו. הכנס יעסוק בחיבור שבין טכנולוגיה ויצירה, על כל רוחבה, החל מעולם האדריכלות, האופנה והעיצוב, ועד עולמות המוזיקה ומשחקי הווידיאו, ומטרתו לחבר בין חברות הטכנולוגיה, משקיעים וקרנות הון סיכון, יזמים וראשי התעשייה, יוצרי התוכן ואמנים על מנת לעודד יזמות חדשה המאגדת בתוכה את טובי המומחים בתחום.

בין המשתתפים בכנס:

-האדריכל צ'רלס רנפרו, שעיצב בין היתר את מוזיאון המומה בניו יורק
-המפיק המוזיאקלי הבינלאומי סטיב גרינברג
-סוזן קלאקסטון, מנהלת קרן ההשקעות של חברת Viacom הבינלאומית
- האמנים עידו תדמור, עופר ללוש, יוסי סאסי, אבנר חודרוב, עמי רייס ותמיר מוסקט

הכנס יעסוק בעולמות הטכנולוגיה הנוגעות באומנות החל ממוזיקה, וידאו, תוכן אינטראקטיבי, עיצוב ואופנה טכנולוגית ועד עולמות המישחק והמציאות המדומה.

בנוסף ארועי הלילה של הכנס יכללו הופעות של אומנים בינלאומיים Viktoria Modesta, I AM EVEשיתוף פעולה יחודי של התזמורת האנדלוסית אשדוד,  נגן הרוק יוסי סאסי והמככלת BPM למוזיקה אלקטרונית.MTV  יציגו  בפעם הראשונה בישראל את טקס פרסי קבלת פרסי המוזיקה בהשתתפות נתן גושן  A WA  , Garden City Movement, נתן גושן וRed Axes

קרן ההשקעות האמריקאית סושיאלטרמינלס, מקימת חממת טכנוארט, פועלת בישראל בשיתוף פעולה של גדולי הגופים בתחומם כגון KPMG, PayPal, SKR, Howden Samsung  ועוד. להקמה של סדרת חממות טכנולוגיות בתחומים הנוגעים לתעשיות שנתקלו במשבר פיננסי בשל הקדמה הטכנולוגית והדיגיטאלית שהותירה אתם ללא מודל עסקי ריווחי. הקרן, העתידה להשיק את החממה הראשונה בעולם לעולם העיתונות בחורף 2017, פועלת באפיקים שונים ומחויבת לסיוע למיזמים הנוגעים לעולמות אלו להגיע לידי מימוש עסקי.

טכנו ארט, החממה הראשונה בעולם לטכנולוגיה הנוגעת לעולם האומנות והתרבות נוסדה על ידי socialterminals שבראשה עומדת שני פלד, ובה משמשים אנשי עסקים, אנשי תעשיה ואומנים כמנטורים בתחומם. החממה פועלת על מנת לאפשר ליזמים לפתח טכנולוגיות חדשניות לעולם התרבות והאמנות ובמקביל לפתור את בעיית המודל העסקי של תעשייה זו, בתקופה בה מדיות דיגיטליות בבעלות תאגידים משווקות להמונים תכנים אמנותיים ומגיעות לרווחיות אדירה, אך כמעט שלא מחזירות מהרווחים לאמנים עצמם.

שימו לב , הכרטיס מהווה כניסה גם לאירוע הלילה


לפרטים נוספים:שני פלד, 054-5443122

לפרטים נוספים
מצא כרטיסים
בחר סוג כרטיס
בחר כמות כרטיסים
הכרטיסים שלך
כמות הכרטיסים : 0
לא בחרת כרטיס
הכרטיסים לא הוזמנו , עדיין ניתן לשנות את בחירתך

שים לב:  אישור סופי לכרטיסים יבוצע רק לאחר התשלום.אני מאשר בזאת את הסכמתי לתנאי השימוש והגנת הפרטיות ולמדיניות העוגיות של טיקטמאסטר ישראל

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

טופס בקשה לרכישה קבוצתית

כמות כרטיסים
שם החברה
שם ושם משפחה
טלפון נייד
טלפון בעסק
דואר אלקטרוני

שים לב

  • - טופס זה הינו בקשה בלבד. הטופס אינו מהווה הבטחה לקבלת כרטיסים לאירוע.
  • - נציגנו יבחנו את פנייתך ויחזרו אליך בהקדם האפשרי.